Logistycznie rzecz biorąc przewóz jest jedną z najtrudniejszych do zarządzania gałęzi gospodarki. Transport samochodowy, kolejowy lotniczy i do tego razem jeszcze łączność to faktycznie sporo. Nie dziwi, w następstwie tego fakt, iż niektórzy sobie rady nie dają, jednak jest dużo możliwości, jak prywatny transport medyczny. Jednakże wypada przyznać, że nasze państwo w tym względzie jest nader nieporadne.

Należy jakiejś rewolucji, żeby wiele w końcu było na swoim miejscu. Trzeba planu, który wspomoże wiele ustawić do pionu. Może w końcu zrozumiemy, że, za jakość oraz pewność się opłaca. I w tym przypadku nie może być mowy o oszczędnościach. Jeśli chcemy mieć rzetelny transport na każdym szczeblu musimy zainwestować. Jak wiadomo należyte, przemyślane inwestycje zawsze się zwracają.

Nie róbmy pseudo remontów dróg, nie udawajmy, że na kolei jest lepiej tylko, skutkiem tego że nie ma opóźnień i nie mówmy, że stworzonym przez nas lotniskom nie można nic zarzucić. Bo bez zauważenia problemu nie będziemy w stanie nic zrobić. Najpierw trzeba rozpoznać komplikacje a dopiero w następnej kolejności starać się je usuwać. Nie można iść na skróty oraz patrzeć tylko na to, co widać gołym okiem. W Polsce, jeśli chodzi o transport bywa różnie. Zarządzanie tym, co jest powiązane z przewozem nie jest bezproblemowe. Wie o tym każdy, albowiem nawet, gdy mamy sami przetransportować jakiś ładunek nie jest łatwo ustalić wszelkie szczegóły.

Logistycznie jest to po prostu ciężki orzech do zgryzienia, właśnie dlatego kiedy wyobrazimy sobie to na skalę kraju oraz transportu z kraju poza granice stworzonego przez nas państwa, wówczas dopiero nieźle można sobie łamać głowę nad rozstrzygnięciami. Mówi się o spedycji, jednak w ogóle transport to działka rządu. A rząd jak sobie radę daje każdy widzi. Niektórzy mówią, iż to nagonka polityczna, że patrzymy tylko na jakieś feralne autostrady, jednak Polacy nie są sfrustrowani z powodu dróg na Euro 2012 tu chodzi o to, co dzieje się na innych drogach. Bierzemy się za tworzenie nowych tras, kiedy stare ‘leżą oraz kwiczą’, innymi słowy są absolutnie nieprzydatne do przeznaczenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like