Crunchysnack ma spory wybór smacznych przekąsek, jakie można wykorzystać na własne cele, ale też do barów. Oferta obejmuje: nachos & dips, popcorn, słodycze oraz zestawy przekąsek. Klienci sami podejmują decyzję, co wybiorą, a ze względu na to że całość zamieszczona jest w oddzielnych kategoriach, to nie ma trudności z tym, aby sprawnie zrobić zakupy. Kiedy klient ma zamiar jeść nachosy takie jak w kinie, z dostawą do domu, to idealnie trafił. W dodatku może do nich dobierać różne dipy, w torebkach albo w opakowaniach. Każdy samodzielnie podejmuje decyzję o tym, jaka opcja pod względem smaku będzie dla niego najlepsza.

Dla konsumentów dostępny jest także popcorn: chrupiący toffee, popcorn w czekoladzie, popcorn solony, popcorn karmelowy oraz popcorn truskawkowy. Oczywiście, propozycja sprzedażowa obejmuje także popcorn o smaku klasycznym. Proponowane są przeróżne słodycze, znane z barów kinowych: żelki owocowe, żelki kwaśne, żelki piankowe, bądź owoce i orzechy w czekoladzie mlecznej oraz czarnej. Najbardziej cieszące się popularnością produkty Crunchysnack spakowane są w boxy.

W sklepie można też zakupić smakołyki znanych producentów, takie jak fasolki Jelly Beans, Crunchy Crisps a także sporo innych produktów. W tak obszernym katalogu produktowym z pewnością każdy z konsumentów ma sposobność wyszukać to, co w pełni dopasowane będzie do jego kubków pod względem smaku. W dodatku można też dowiedzieć się od obsługi klienta lub z bloga tematycznego, w jaki sposób poszczególne wyroby są zrobione. Crunchysnack zajmuje się głównie sprzedażą detaliczną, lecz zlecenia mogą tutaj składać też klienci prywatni.

Firma rozpoznawalna jest jako sprawdzony partner dla branży kinowej, bądź branży spożywczej. Udostępnione przysmaki są jak najstaranniej wyselekcjonowane, wobec czego konsument zorientowany jest, iż dostaje najwyższą jakość pod każdym względem. Jeżeli poszukuje produktów, które sprawdzają się w bar kinowy, to szybko może nabrać przekonania, że w takim punkcie sprzedaży to otrzyma. Szczególnie że propozycja sprzedażowa jest tu regularnie rozszerzana.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like