Pastelowa naklejka na ścianę z tęczą ze sklepu www Pastelowelove dostępna jest w kilku wymiarach a także w licznych kolorach. Kupujący mają do dyspozycji pojedynczy egzemplarz tęczy lub mogą zdecydować się przykładowo na parę tęcz. Akwarelowe naklejki są wykonane nad wyraz skrupulatnie. Ich delikatna charakterystyka powoduje, iż ściany będą miały wyjątkowy klimat.

Najpierw projektanci, jacy byli odpowiedzialni za powstanie naklejka tęcza wykonują ręczny rysunek. Następnie zaś wykorzystują metodą komputerową oraz przygotują materiały do druku. Cała koncepcja zaprojektowana jest w taki sposób, że tworzy zgraną aranżację. Odręczne wykonanie przez pochodzących z Polski artystów powoduje, iż dużo osób zdecydowanych jest na kupno takiej tęczy do pokoju swojego dziecka.

W efekcie, zyskują przekonanie, iż dostaną wyrób najwyższej jakości. Każda naklejka drukowana jest na wysokiej jakości folii, a także pokryta jest niebłyszczącym lakierem laminowanym. To zabezpiecza całość przed zarysowaniami. Naklejki zwrócą uwagę opiekunów, którzy zechcą wystroić ciekawie pokój dziecka między innymi z uwagi na to, iż dokładnie można zauważyć na nich dbałość o każdy szczegół. Tęczę można przykleić na przykład za łóżkiem albo w kąciku zabaw. Poza tym, że jest to piękna ozdoba, to spełnia również rolę praktyczną. Ochrania albowiem ścianę przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniem. Z uwagi na to że nalepki nie mają tła, można je nakleić na dowolnie wybrany kolor ściany.

Poza tym, iż nadają się one do nalepienia na ścianę, to równie dobrze sprawdzą się na elementach umeblowania, szybie lub na lustrach. Tego typu niepozorna aranżacja może całkowicie zmienić wystrój pokoiku dziecka. Ze względu na to, iż tęcza dostępna jest w licznych barwach, sprawdzi się świetnie zarówno w pokoju chłopca, jak i w pokoju dziewczynki. Nalepki z motywem tęczy są najlepszym potwierdzeniem tego, że ściany w pokoiku dziecięcym wcale nie muszą być jednolite.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like