Specjalistyczna instalacja systemów alarmowych i monitoringu to główny zakres świadczeń, z którego można korzystać w Agencji Ochrony Votum. Instalacje systemów sygnalizacji włamania i napadu wykonywane są osobiście, przez pracowników firmie z zastosowaniem innowacyjnego zaplecza technicznego. Wszystkie urządzenia posiadają atesty i pozwolenie na użytkowanie, poświadczające o tym, iż można z nich korzystać na terenie Polski w tych budynkach, w jakich panuje wysoki stopień zagrożenia. W każdym z systemów zastosowane są: centrale mikroprocesorowe, czujniki ruchu, alarmy, czujniki magnetyczne, jak i dźwiękowe nadajniki powiadomienia radiowego i dla telefonii komórkowej. Są to przyrządy, jakie następnie podłączane są do linii antysabotażowej.

Każdy system alarmowy objęty jest 2 letnią gwarancją, a także działającym w trybie 24h serwisem na gwarancji. Jeżeli zleceniodawca zażyczy sobie po tym czasie, to w oparciu o osobną umowę udostępniony może być również serwis pogwarancyjny. Wszechstronne zabezpieczanie obiektów przy zastosowaniu instalacji sygnalizacji sprawdzi się w przypadku: włamania, napadu, bądź wzniecenia ognia. Możliwe jest także skorzystanie z kontroli ochroniarzy. Proponowana instalacja alarmów Bydgoszcz wykonana jest w krótkim czasie, z utrzymaniem tajemnicy służbowej. Obszar ochrony każdorazowo dostosowany jest do osobistych wymagań klienta.

Klienci mogą także zamówić hybrydowy system nadzoru wizyjnego, łączący wideonadzór online z systemem alarmowym z wideoweryfikacją. System ten na bieżąco przekaże wiedzę w temacie stanu bezpieczeństwa obiektu bez udziału pracowników ochrony, co zmniejsza wydatki w danym miejscu pracy w tej dyscypliny. Wideonadzór może dotyczyć zarówno domów prywatnych, ale też budynków przemysłowych. Zleceniodawcy mogą także wybrać system alarmowy z wideoweryfikacją. Ta nowoczesna bezprzewodowa technika nadzorowania sprawdzi się w licznych obiektach.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like