Food trucki przeznaczone do przekazywania różnego typu pokarmu proponuje marka SHINE. Można decydować się na to, aby dobierać przyczepy z wyposażeniem standardowym, ale też na takie, które będą mieć dodatkowe urządzenia. Na przykład, jeżeli ktokolwiek szuka food truck producent celem otwarcia kawiarni, to może zdecydować się na wyposażenie przystosowane do takiego designu.

Jeśli natomiast będzie serwować posiłki główne na gorąco, to również koncept będzie poddany personalizacji pod tym kątem. Konkretne food trucki są dostępne w seriach, czyli każdy ma możliwość wyszukać odpowiednią pod swoje oczekiwania. Wyposażenie ogólne dostosowane jest do celu, natomiast można dobrać dowolnie innego rodzaju urządzenia. Summer Series to seria obejmująca food trucki, które wyróżniają się blaskiem wręcz lustrzanym.

Ma wpływ na to odręczne wypolerowanie, z użyciem polecanych preparatów, dostępnych na rynku międzynarodowym. Konsumenci mają możliwość wybierać pośród modeli udostępnionych z asortymentu, w klasycznym rozmiarze lub zdecydować się na wybór food trucka zaprojektowanego na bazie spersonalizowanych czynników. W kwocie pojazdu dostaje się: ściany wewnętrzne, stół roboczy, podłogę z aluminium, całkowity system obiegu wody, pełną elektrykę, lampy, oświetlenie przyczepy LED, układ jezdny oraz otwieraną ladę.

Kolekcja Summer Series S cechuje się natomiast zewnętrzną blachą nierdzewną w dowolnie wybranym wybarwieniu. To klient podejmie decyzję zarówno o kolorystyce, jak i o rozmiarach. Każdy ma okazję kupić tę przyczepę, która spełni jego oczekiwania pod kątem użytkowym. Oznacza to, że trzeba szczegółowo określić, w jakim celu przeznaczony jest pojazd gastronomiczny. Nie jest znaczące, czy ktokolwiek chce posiadać opcję standardową, czy może interesują go między innymi grill, piec, lodówka, czy automat do lodów. Ustalanie wszystkiego nad wyraz szczegółowo jest kluczowe, bo pozwoli czuć się pewnie, podczas otwierania takiego biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like