Profesjonalnie wykonany sprzęt do tenisa oraz badmintona od marki Yonex oferowany jest w Polsce w punkcie sprzedaży krajowego dystrybutora. Klienci ochoczo zdecydowani są na rakiety do tenisa z trzech kolekcji: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED i VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia duży komfort grania i duża siła uderzenia. VCORE to rakiety umożliwiające podwyższoną kontrolę grania, odczucie wszystkich ruchów a także cechujące się wzorową rotację.

Wszystkie wyroby są szczegółowo opisane w punkcie sprzedaży, wobec czego nabywcy nie powinni mieć problemu z odnalezieniem asortymentu, tym bardziej, że cechy rakiety mają możliwość konsultować ze sprzedawcą. Scharakteryzowane są: osoby pod względem poziomu zaawansowania które mogą korzystać z rakiet i zastosowane w nich techniki. Yonex wytwarza również rakiety do badmintona, jakie są naginane są z optymalną mocą. Oferowane kolekcje takich rakiet to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dołączona jest informacja odnosząca się do sposobów przeplatania naciągania.

Mocny materiał wytwórczy pozwoli oczekiwać, iż zakupione profesjonalne rakiety do tenisa sprawdzą się przez długi czas. Nie ma znaczenia, czy ktoś będzie grała w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, czy profesjonalnie, bo niezależnie od tego, wyszuka akcesoria dobrane do zdolności i stylu grania. Marka Yonex oferuje też obuwie do tenisa, jakie zachwalają na równi amatorzy, ale też profesjonalni gracze. W punkcie sprzedaży Yonex Polska udostępnione są buty damskie, jak i dla panów.

Obuwie jest zapewniające ergonomię, wykonane są z trwałych tworzyw i zarazem prezentuje się modnie. Wygodna podeszwa umożliwia komfort gry. Szczególnie modele butów Yonex Power Cushion gwarantują stabilną grę na kortach tenisowych. Buty mają miękkie dopasowanie, a podeszwy są wyprodukowane z pianki EVA. Warto więc sprawdzić cały asortyment i dobrać coś dla siebie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like