Idealne pod kątem jakości wyroby włoskie dla gastronomii proponuje firma North Coast. W asortymencie znajdują się wyroby topowych włoskich firm, które umożliwiają przyrządzenie prawdziwie wywodzących się z Włoch wyrobów w restauracji albo w pizzerii. Będą to na przykład pochodzące z Italii mięsa, mozzarella buffala, sery, dojrzałe pomidory przypominające przecier, bądź włoskie desery.

Na dodatek można zakupić zdrową żywność: BIO, bez laktozy a także bez glutenu. Ta żywność przeznaczona jest nie tylko dla osób ceniących smaczne i korzystne dla zdrowia menu, lecz również dla osób zmagających się z nietolerancjami żywieniowymi. Cały katalog wyrobów jest tak obszerny, iż podzielony został na kilka kategorii.

W rezultacie konsumenci mają możliwość szybko dokonywać transakcji. Są to takie działy jak: asortyment HoReCa, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także włoskie trunki przeznaczone dla punktów detalicznych oraz sklepów z alkoholem. Klienci, jacy potrzebują prawdziwych włoskich wyrobów spożywczych najwyższej jakości, udostępnionych w konkurencyjnych cenach bez wątpienia będą zadowoleni z tego, co mogą tutaj dostać. Sklep online rozwija się prężnie. Co interesujące, kupują tu nie tylko konsumenci skoncentrowani na kuchni włoskiej.

Ze względu na bogactwo tego, co kuchnia wywodząca się z krajów śródziemnomorskich ma do zaproponowania, można wybierać określone opcje żywieniowe na przykład dla lokali gastronomicznych, serwujących dania kuchni rodzimej lub każdej innej. Na ten moment przywożone są produkty od aż 70 czołowych wytwórców, co powoduje, że asortyment w takim punkcie sprzedaży jest bardziej rozbudowany od konkurencji.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like