Maszyny i wyposażenie do popcornu, nachosów oraz Slushy od marki PCO GROUP to urządzenia wysokiej jakości, które sprawdzają się w kinach a także w obiektach gastronomicznych. Spory dobór urządzeń do podgrzewania i chłodzenia obejmie urządzenia w dowolnych wersjach i wymiarach. Można na przykład kupić maszynę do popcornu albo do zrobienia nachosów luzem albo w gotowych porcjach. Obsługa maszyn jest nad wyraz łatwa, wobec czego komukolwiek nie powinna sprawiać problemu.

Dodatkowo można też zakupić dostępne w wersji mobilnej lady na popcorn i nachosy, jeżeli przykładowo chciałoby
się je podawać w dowolnych miejscach na zewnątrz lub w trakcie imprez plenerowych. W tych punktach w wakacje sprawdzą się maszyny do Slushy. Zamówić można także specjalnie zaprojektowane urządzenia do lemoniady. W punkcie sprzedaży dodano do asortymentu też: podgrzewacze do orzeszków Hombre, maszyny do waty cukrowej, jak i takie wyposażenie jak siedziska podwyższające i wiele innych.

Propozycja sprzedażowa jest stale rozszerzana, czyli każdy, kto się tutaj kieruje może oczekiwać na to, iż odnajdzie to, co będzie w pełni dostosowane do jego działalności. O tym, co wybierać, klient zazwyczaj ma pojęcie od razu. Natomiast, może zapoznać się z opisami wybranych produktów, żeby nie mieć rozterek, iż z jego strony jest to słuszny wybór. W sezonie letnim na pewno wielu przedsiębiorcom z dziedziny gastronomii przyda się granitor, jaki sprawdza się w punkcie mobilnym, serwującym zamrożone napoje dla osób przebywających w danym mieście.

Granitory oferowane są w wersji jednej lub kilku komór. Obszerność granitorów jest dowolna, by każdy mógł dopasować adekwatny pod własne oczekiwania. Podobna reguła odwołuje się do innych wyrobów w ofercie. Cały katalog wyrobów PCO GROUP zawiera: surowce do waty cukrowej, popcorn, nachosy i dipy, sosy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, Pick & Mix, promocje do filmów, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary 3D, jak i gadżety związane z higieną i czyszczeniem.

+Tekst reklamowy+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like