Pomoc Drogowa WYDRA realizuje odholowanie aut dowolnego rodzaju. Poza samochodami osobowymi, ciężarowymi oraz busami umożliwione jest wobec tego skorzystanie z pomocy specjalistów z branży moto, gdy jest się posiadaczem maszyn rolniczych i budowlanych. Samochody mogą być holowane z garażu zleceniodawcy, z zakładu pracy, z trasy albo z parkingu podziemnego. Flota jest duża, czyli pod określone zadania zawsze wzorcowo będzie dopasowany pojazd.

Ze względu na to, że zakład ma licencję krajową i zagraniczną, można z jej usług skorzystać w dużej liczbie miejsc. Przewiezione pojazdy są ubezpieczone. Ich ładowność to maksymalnie do 2 t. W dodatku, do pojazdów cięższych i zleceń wymagających używane są pojazdy holujące mające ładowność nawet do czterech t, z rolką transportową umożliwiającą załadunek pojazdu z uszkodzonym kołem oraz dźwigiem HDS do 2,2 t. Eksperci z podanej pomocy drogowej zajmą się także usługami wulkanizacyjnymi oraz drobnymi reparacjami, jeżeli pojawi się taka potrzeba. Pomoc drogowa Rzeszów udostępniona jest natychmiast dla zainteresowanych wtedy, gdy dochodzi do awarii ich samochodu albo do wypadku. Wówczas dalsze poruszanie się samochodem nie jest umożliwione.

Mało tego, że firma zajmuje się odholowaniem samochodu, to umożliwione jest jeszcze korzystanie z auto pomocy w podstawowych czynnościach powiązanych z naprawą. Można również w firmie tej zrobić użytek z usługi wymiany kół albo dowożenia paliwa. Ścisły obszar dostępnych świadczeń opublikowany jest na stronie internetowej pomocdrogowawydra.pl, gdzie można jeszcze przejrzeć wszystkie samochody, które dostępne są w trasie dla kierowców którzy mają zepsute auta. Dostępne usługi realizowane są sprawnie oraz skutecznie. Do pomocy drogowej można przedzwonić przez cały tydzień, ponieważ funkcjonuje całodobowo. Pomoc drogowa na wskazany adres będzie przyjeżdżać tak szybko, jak to umożliwione. I to nie jedynie na terenie Rzeszowa.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like